Hallitus

Liitto pitää vuosikokouksen maalis-toukokuussa. Tarkemman ajan ja kokouksen paikan määrää hallitus. Hallitukseen kuuluvat puheenjohtaja, viisi varsinaista ja kaksi varajäsentä.

Suomen Kansainvälisen Senioritanssin Liitto ry:n hallitus 05.04.2022 alkaen:

Puheenjohtaja

Vesa Lappalainen
Castréninkatu 20 A 10, 00530 Helsinki
Puh.  040 820 4730
Sähköposti: vesa.lappalainen@kotikone.fi

Sihteeri

Arja Laine/Tanhuvaaran urheiluop.
Moinsalmentie 1042, 57230 Savonlinna
Puh 050 572 7348
Sähköposti: arja.laine@tanhuvaara.fi

Jäsenet

Ikäinstituutti/Elina Vuorjoki-Andersson
Jämsänkatu 2, 00520 Helsinki
Puh 040 743 8465
Sähköposti: elina.vuorjoki-andersson@ikainstituutti.fi

Anja Söderman (varapuheenjohtaja)
Karstakuja 9, 20460 Turku
Puh 050 511 9570
Sähköposti: akristiina.soderman@hotmail.fi

Arja Laine/Tanhuvaaran urheiluop.
Moinsalmentie 1042, 54230 Savonlinna
Puh 050 572 7348
Sähköposti: arja.laine@tanhuvaara.fi

Helena Collin
Kuusimäenkatu 6, 33560 Tampere
Puh 050 542 2831
Sähköposti: helena@liikuntamedia.fi

Laura Cedras
Merikorttikuja 1 S 534
Puh 045 187 1233
Sähköposti: cedrasoy@gmail.com

Varajäsenet

Ulla Salminen
Torikatu 1 B 22, 18100 Heinola
Puh. 050 530 9843 (varmimmin ma-pe klo 10-14)
Sähköposti: ulla.salminen@kolumbus.fi

Gunilla Cavonius
Forsellesintie 1- 3 b 16, 02700 Kauniainen
Puh 050 555 0750
Sähköposti: gunilla.cavonius@gmail.com

 

HUOM! Jäsenmaksuasioissa ota yhteyttä jäsenasioita hoitavaan Clericaan, osoite senioritanssi@clerica.fi