Hallitus

Liitto pitää vuosikokouksen maalis-toukokuussa. Tarkemman ajan ja kokouksen paikan määrää hallitus. Hallitukseen kuuluvat puheenjohtaja, viisi varsinaista ja kaksi varajäsentä.

Suomen Kansainvälisen Senioritanssin Liitto ry:n hallitus 26.03.2019 alkaen:

Puheenjohtaja

Ulla Salminen
Torikatu 1 B 22, 18100 Heinola
Puh.  044 241 0328  (varmimmin ma-pe klo 10-14)
Sähköposti: puheenjohtaja@senioritanssi.fi

Sihteeri

Pirkko Väisänen
Mallaskatu 4 A 16, 15140 Lahti
Puh 050 494 5625
Sähköposti: sihteeri@senioritanssi.fi

Jäsenet

Ikäinstituutti/Elina Vuorjoki-Andersson
Jämsänkatu 2, 00520 Helsinki
Puh 040 743 8465
Sähköposti: elina.vuorjoki-andersson@ikainstituutti.fi

Marjatta Rautalin (varapuheenjohtaja)
Toukokatu 4 A 11, 37120 Nokia
Puh 040 537 2244
Sähköposti: marjatta.rautalin@pp.inet.fi

Anne Nummenpää
Arabiankatu 19 B 44, 00560 Helsinki
Puh 044 276 0213
Sähköposti: anne.nummenpaa@gmail.com

Anja Söderman
Karstakuja 9, 20460 Turku
Puh 050 511 9570
Sähköposti: akristiina.soderman@hotmail.fi

Tuula Tolvanen
Ruohotie 2, 48800 Kotka
Puh 050 537 2967
Sähköposti: tuula_tolvanen@hotmail.com

Varajäsenet

Gunilla Cavonius
Forsellesintie 1- 3 b 16, 02700 Kauniainen
Puh 050 555 0750
Sähköposti: gunilla.cavonius@gmail.com

Pirkko Väisänen
Mallaskatu 4 A 16, 15140 Lahti
Puh 0504945625
Sähköposti: pirkkomvaisanen@gmail.com

HUOM! Jäsenmaksuasioissa ota yhteyttä jäsenasioita hoitavaan Clericaan, osoite senioritanssi@clerica.fi